Tenda Modem Teknik Bilgiler

1999 yılında kurulan Tenda, dünya genelinde network aygıtları ve ekipmanları alanında lider üretici ve tedarikçilerinden biridir. Kolay kuruluma sahip uygun fiyatlı ağ çözümleri sunan, insanların akıllı yaşam konseptini gerçekleştirmelerinde inovatif ve en modern ürünleri sunmayı hedefleyen uluslararası bir kuruluş olarak hizmet vermektedir.

Yenilik, Tenda teknolojisinin ruhudur. Tenda’nın yaklaşık 1000 çalışanı bulunan, Shenzhen ve Chengdu iki Ar-Ge merkezi bulunmaktadır; Yaklaşık 3000 çalışanı ve 120000 m2 üretim alanına sahip olan yeni üretim tesisi ise aktif şekilde operasyonlarına devam etmektedir.

Tenda ürünleri arasında ev-iş ağları için üstün teknolojiye sahip modem ve router, kurumsal ihtiyaçlar için switch, geniş bant CPE, ağ geçidi, enerji hatları, mobil geniş bant, IP kamera vb. birçok önemli ürünü bulunmaktadır. Mükemmel performans, kaliteli sinyal dağıtımı, kolay kullanım ve kurulum, uzun kullanım ömrü ve en uygun fiyata en yüksek kalite tüm Tenda ürünlerinin ortak özelliğidir.

Tenda, kurumsal kültürü ile dünya genelinde birçok yetenekli genç mezunun büyük kısmının dikkatini çekmektedir. Dünya’nın en önemli üniversitelerinden yaklaşık 120 mezun her yıl Tenda’ya katılarak kurumsal gelişimimize ciddi katkılarda bulunmaktadırlar.

Tenda olarak mükemmel şirketin mükemmel stratejik ortaklıkları olması gerektiğine inanmaktayız. Bu gayeyi gerçekleştirmek amacıyla, Tenda 2012’de Broadcom ile stratejik bir ortaklık kurarak ve Çin’de Broadcom’un en önemli ortaklarından biri haline gelmiştir. Bu ortaklık aracılığıyla Tenda, ürünlerinde en iyi performansı elde edebilmek için Apple cihazlarında da kullanılan Broadcom çiplerini cihazlarına entegre etmiştir.

Geçtiğimiz yıllar itibariyle Shenzhen, Çin merkezli Tenda, güncel operasyonlarını global piyasalara genişletme kararı almıştır. Bu süre içerisinde Çin’de 10’dan fazla şube ve 50 büro kurulmuştur. Tenda, 2007 yılından bu yana global marka stratejisini sürdürmektedir. Tenda, dünya çapındaki dağıtım kanallarıyla dünyadaki 100’den fazla ülkeye ürün dağıtımı yapmaktadır. 2014 yılının üçüncü çeyreğine gelindiğinde Tenda’nın toplam satış tutarı 500 milyonun üzerine çıkmıştır. Aynı zamanda, Tenda’nın dünyadaki distribütörler ve son müşterilerin sorunlarını çözmek için 160’dan fazla çalışanı bulunan bir müşteri hizmetleri ekibi bulunmaktadır.

Çin’deki ilk ev tipi router ve kablosuz ağ aygıtı üreticisi olan Tenda, kurumsal kültürü sayesinde ve misyonları doğrultusunda birçok zorluğun üstesinden gelerek ciddi başarılar elde etmiştir. Ar-Ge, üretim ve satış departmanlarıyla birlikte, Tenda dünyada üst düzey profesyonelliğe sahip yüksek teknoloji şirketi olabilmek amacıyla güvenilir bir ağ ve son teknoloji sistemleri sunan profesyonel hizmet sistemini benimsemektedir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Son Yazılar

Son yorumlar